negocjuj ceny
NEGOCJUJ CENY
Skorzystaj z możliwości negocjacji cen. Jesteśmy otwarci na propozycję, jeśli uważasz, że zaproponowana przez nas cena telefonu jest zbyt niska - zaproponuj swoją. Napewno dojdziemy do porozumeinia.
płacimy gotówką
PŁACIMY GOTÓWKĄ
Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z transakcji z nami dlatego za kupione telefony, tablety płacimy zawsze gotówką!
jestemy na allegro
JESTEŚMY NA ALLEGRO
Jedna z najlepszych form dotarcia z naszą ofertą do klientów z całej Polski jest serwis aukcyjny Allegro zapewniający bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Tam również nas znajdziesz!

Regulamin

1. Kupimytelefony.com prowadzi skup telefonów komórkowych, nowych oraz używanych które pochodzą z legalnej sieci dystrybucji i jest możliwość weryfikacji tego pochodzenia,

2. Podane przez nas ceny mają charakter informacyjny i nie stanową oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W przypadku cen "Dla firm" cena obowiązuje podczas gdy sprzedający jest firmą i wystawi naszej firmie fakturę VAT 23%. Podana cena to cena brutto.

3. Wysyłający telefon jest zobowiązany skontaktować się z skupem telefonicznie bądź emailem w celu potwierdzenia ceny skupu,

4. Bezpiecznie zapakowany telefon komórkowy należy wysłać na adres podany w zakładce „kontakt”, na własny koszt, z możliwością otwarcia przesyłki przy kurierze przez odbierającego pracownika skupu.
a. Przy większej ilości telefonów istnieje możliwość przejęcia przez skup całości lub części kosztów transportu,

5. W przypadku gdy przesłany telefon nie posiada cechy wymienionej w punkcie 1. Nasz komis odmówi odebrania przesyłki i zostanie ona zwrócona nadawcy na jego koszt.

6. Wysyłający oświadcza, iż w przypadku, gdy nie wystawia, wystawił lub też nie zamierza on wystawić faktury VAT z tytułu sprzedaży, oddania w komis lub też innej czynności będącej dostawą towaru na rzecz kupimytelefony.com w rozumieniu art. 7 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, w odniesieniu do tej czynności nie występuje on w charakterze podatnika w rozumieniu art. 15 wyżej wymienionej ustawy lub też nie jest zarejestrowany jako podatnik podatku od towarów u usług, w związku z przysługującym mu na podstawie art. 96 ust. 3 tejże ustawy uprawnieniem do nieskładania zgłoszenia rejestracyjnego.
 
Ile kosztuje mój telefon?

ZOBACZ NASZE AUKCJE NA:

Zobacz nasze aukcje
Zobacz nasze aukcje